ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 9255077
*
nr 925 5077
Ryamatta
50/60-tal, 195x140
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:12:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 12:14:32
1
500 kr
17/11 08:49:57
2
500 kr
17/11 08:49:57
1
500 kr (Budbetjänt)
17/11 08:50:56
2
600 kr
17/11 12:50:17
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
6062 Kelim
Moldavien, 350x193 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:51
-
6136 Matta
Afghan, 63x253 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:05
-
4251 Matta
Bochara, Ryssland, 219x271 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:35
-
3162 Matta
Bolia, "Loop", Ull & Bomull, 170x240 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:25
-
6137 Matta
Kelim Afghan, 100x148 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:14
-
6143 Matta
Kelim Afghan, 196x309 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:07
*
Ryamatta
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5077
Ryamatta
50/60-tal, 195x140
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/11 12:14:32 | 1 | 500 kr |
17/11 08:49:57 | 2 | 500 kr |
17/11 08:49:57 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
17/11 08:50:56 | 2 | 600 kr |
17/11 12:50:17 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
6062 Kelim
Moldavien, 350x193 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:51 -
6136 Matta
Afghan, 63x253 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:05 -
4251 Matta
Bochara, Ryssland, 219x271 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:35
-
3162 Matta
Bolia, "Loop", Ull & Bomull, 170x240 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:25 -
6137 Matta
Kelim Afghan, 100x148 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:14 -
6143 Matta
Kelim Afghan, 196x309 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:07